ART / Lithographs / Litograph in colors 8083033
nr 808 3033
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Alf Olsson, 1980, 8/400, subject size: 32x38,
Alf Olsson, 1980, 8/400, motivets mått: 32x38
SEK 200
Monday February 18 2013
at 20:57:07
15/2 19:52:10
150 kr
18/2 14:16:44